Гарантії та доставка

Наші гарантії:

Ми гарантуємо якість нашої продукції, повну відповідність запропонованим характеристикам (показникам), а також дотримання всіх норм та нормативів в процесі виробництва. У випадку виявлення браку нашого виробу ми обміняємо товар або повернемо кошти, а також візьмемо на себе всі транспортні витрати, пов’язані з обміном товару.

Доставка:

Відвантаження по Україні виконується зі складу в Харкові. Доставка здійснюється будь-якою зручною транспортною компанією. Як правило доставка здійснюється за рахунок замовника. Вартість одиниці ваги ви можете дізнатися на сайті конкретної транспортної компанії, а наші менеджери зможуть зорієнувати який об’єм та вага вашої товарної партії. Оформлюючи замовлення, одразу можете обговорити зручний спосіб доставки. Після відправлення ми зв’яжемося з вами за телефоном або за допомогою електронного листа та повідомимо номер товарно-транспортної декларації.

Отримати товар можна у відділенні транспортної компанії свого міста, а також маємо змогу організувати доставку за вказаною адресою.