Виготовлення паперових пакетів

Картонні та паперові пакети з логотипом фірми – це невіднятна частина фірмового стилю. Ваш продукт буде виглядати добротно і презентабельно, якщо до основної упакови товару ви додасте пакет з логотипом вашого бренду.

Наші технології

друк

Офсетний

Високий ступінь передачі кольору і колірного охоплення, найскладніші дизайни і відтінки

друк

Трафарет

Висока щільність фарби, насиченість, стійкість і довговічність

оздоблення

Фольга

Розкішний і блискучий вигляд! Тонкий шар золота і срібла на друкованій поверхні

оздоблення

Ламінація

Міцність і привабливість, матова або глянцева! Захист від вологи та стирання

лакування

UV

Структурний і фрагментарний лаки для блиску та вишуканої фактури вашої упаковки

Замовте паковання прямо зараз

Залиште Ваші контактні дані
і наші менеджери оперативно зв`яжуться з Вами  Чому паперові пакети замовляють саме у нас

  Перевага МітраПак у тому, що до вашого пакета, ми зможемо виготовити ще й коробочки. До того ж ми використовуємо для комплекту (паперовий пакет + картонна коробка з палітурного картону) ідентичні матеріали! В результаті отримуємо єдиний стиль для всього комплексу вашої фірмового паковання.

  Які матеріали і технології ми використовуємо при виготовленні паперових пакетів

  Пакет паперовий ламінований, з повнокольоровим друком на пакетах або з фірмовим сумішевим кольором (пантоном). А якщо при цьому ви додатково замовляєте паковання або коробку, колір збігатиметься на 100%. З картонним пакетом – також.

  Пакет із дизайнерського паперу, тонованого в масі, з різними фактурами. При виготовленні коробки для вашої продукції ми використовуємо такий самий папір і того ж виробника.

  Як варіанти обробки ми пропонуємо тиснення фольгою, фрагментарний об’ємний лак, ламінацію софт тач, шовкотрафарет. Якщо ми виробляємо пакет і упаковку одночасно, то можемо запропонувати найнижчу ціну.

  Ручки пакетів – шнур та стрічки різних кольорів.

  Наклади

  • Короткі наклади – стартують від 300 примірників. Рекомендується використання дизайнерських паперів і таких способів обробки як тиснення фольгою, фрагментарний лак, шовкотрафаретний друк на пакетах.
  • Середні наклади – від 1000 примірників. Застосовуються матеріали як і для дрібних тиражів. Але вже економічно вигідно використовувати повнокольоровий офсетний друк і ламінування як спосіб обробки. Це дає змогу використовувати фірмові кольори і повнокольорові сюжети в дизайні.
  • Довгі наклади – від 3000 примірників. Основні матеріали і технології – крейдований папір і ламінація для обробки, повнокольоровий офсетний друк.

  Висока якість

  Наші клієнти, зокрема й ювелірні компанії, навчили нас дуже відповідально ставитися до виготовлення коробочок. Якість виробництва паперових пакетів ми тримаємо на такому ж високому рівні.

  Ціна

  Розрахунок тиражу – це рівняння з кількома невідомими:

  • кількість,
  • використовувані матеріали,
  • варіанти обробки.
  • Тому кожен тираж ми рахуємо індивідуально.