Виготовлення паперових пакетів

Картонні та паперові пакети з логотипом фірми – це невіднятна частина фірмового стилю. Ваш продукт буде виглядати добротно і презентабельно, якщо до основної упакови товару ви додасте пакет з логотипом вашого бренду.

Наші технології

друк

Офсетний

Високий ступінь передачі кольору і колірного охоплення, найскладніші дизайни і відтінки

друк

Трафарет

Висока щільність фарби, насиченість і відмінна передача деталей, стійкість і довговічність

оздоблення

Фольга

Розкішний і блискучий вигляд! Тонкий шар золота і срібла на друковані поверхні

оздоблення

Ламинація

Міцність і привабливість з матовою або глянцевою! Захист від вологи та стирання

лакування

UV

Структурний і фрагментарний лаки для блиску та вишуканої фактури вашої упаковки

Замовте паковання прямо зараз

Залиште Ваші контактні дані
і наші менеджери оперативно зв`яжуться з Вами
  Чому паперові пакети замовляють саме у нас

  Перевага МітраПак в тому, що до вашого пакету, ми зможемо виготовити ще й коробочки. До того ж ми використовуємо для комплекту (паперовий пакет + картонна коробка з палітурного картону) ідентичні матеріали! В результаті отримуємо єдиний стиль для всього комплексу вашої фірмової упакови.

  Які матеріали та технології ми використовуємо при виготовленні паперових пакетів

  • Пакет паперовий ламінований, з повнокольоровим друком на пакетах або з фірмовим сумішевим кольором (пантоном). А якщо при цьому ви додатково замовляєте упакову чи коробку, колір буде збігатися на 100%. З картонним пакетом – також.
  • Пакет з дизайнерського паперу, тонованого в масі, з різними фактурами. При виготовленні коробки для вашої продукції ми використовуємо такий самий папір і того ж виробника.
  • Як варіанти обробки ми пропонуємо тиснення фольгою, фрагментарний об’ємний лак, ламінацію софт тач, шовкотрафарет. Якщо ми виробляємо пакет і упакову одноразово, то можемо запропонувати найнижчу ціну.
  • Ручки пакетів – шнур та стрічки різних кольорів.

  Тиражі

  • Короткі тиражі – стартують від 300 екземплярів. Рекомендується використання дизайнерських паперів і таких способів обробки як тиснення фольгою, фрагментарний лак, шовкотрафаретний друк на пакетах.
  • Середні тиражі – від 1000 екземплярів. Застосовуються матеріали як і для дрібних тиражів. Але вже економічно вигідно використовувати повнокольоровий офсетний друк і ламінування як спосіб обробки. Це дозволяє використовувати фірмові кольори та повнокольорові сюжети в дизайні.
  • Довгі тиражі – від 3000 екземплярів. Основні матеріали та технології – крейдований папір і ламінація для обробки, повнокольоровий офсетний друк.

  Висока якість

  Наші клієнти, в тому числі і ювелірні компанії, навчили нас дуже відповідально ставитися до виготовлення коробочок. Якість виробництва паперових пакетів ми тримаємо на такому ж високому рівні.

  Ціна

  Розрахунок тиражу – це рівняння з декількома невідомими:

  • кількість,
  • використовувані матеріали,
  • варіанти обробки.

  Тому кожен тираж ми вважаємо індивідуально.