Коробка для годинника

Український виробник вирішив замовити у нас коробку для годинників скелетонів, які він збирається постачати на експорт. І ми виконали поставлену задачу, створивши цю чорно-білу досконалість, що є одночасно і футляром під годинник, і просто милою річчю.

Коробка для годинника виготовлена з міцного палітурного картону 2 мм, що покрите дизайнерським папером Tintoretto Black. У папері «Тинторетто Цейлон Чорний Перець» тканинна текстура, що нагадує фетр, яка надає виробам з неї  вражаючого благородного вигляду, а також дає приємні тактильні враження, якщо  брати коробку в руки.

Прямокутна  форма подарункової коробки під годинник може використовуватися в якості футляру та як пакування для презенту. Ложемент з чорного поролону перегукується з чорною кришкою, що створює враження неперевершеної гармонії.

Наручні годинники крихкі, тому  потребують міцного пакування, яке гарантує їм безпеку. Крім того коробка під годинники повинна забезпечувати демонстраційні можливості як і самих годинників, так і безпосередньо коробки.

ДЕТАЛІ:

  • 170х80х47 мм
  • Палітурний картон  2 мм
  • Дизайнерський папір Tintoretto Black
  • Гаряче тиснення фольгою (Gold)
  • Ложемент — чорний поролон

Замовте паковання прямо зараз

Залиште Ваші контактні дані
і наші менеджери оперативно зв`яжуться з Вами