Коробка для годинника

Український виробник вирішив замовити у нас коробку для годинників скелетонів, які він збирається постачати на експорт. І ми виконали поставлену задачу, створивши цю чорно-білу досконалість, що є одночасно і футляром під годинник, і просто милою річчю.

Коробка для годинника виготовлена з міцного палітурного картону 2 мм, що покрите дизайнерським папером Tintoretto Black. У папері «Тинторетто Цейлон Чорний Перець» тканинна текстура, що нагадує фетр, яка надає виробам з неї  вражаючого благородного вигляду, а також дає приємні тактильні враження, якщо  брати коробку в руки.

Прямокутна  форма подарункової коробки під годинник може використовуватися в якості футляру та як пакування для презенту. Ложемент з чорного поролону перегукується з чорною кришкою, що створює враження неперевершеної гармонії.

Наручні годинники крихкі, тому  потребують міцного пакування, яке гарантує їм безпеку. Крім того коробка під годинники повинна забезпечувати демонстраційні можливості як і самих годинників, так і безпосередньо коробки.

ДЕТАЛІ:

 • 170х80х47 мм
 • Палітурний картон  2 мм
 • Дизайнерський папір Tintoretto Black
 • Гаряче тиснення фольгою (Gold)
 • Ложемент — чорний поролон

Коробка для годинників

Якщо ви є власником бізнесу, який продає часи, вам важливо, щоб ваші клієнти отримували їх у безпечному та елегантному пакованні. Ваші клієнти платять значну суму за годинник, тож заслуговують на найкраще. Коробка для годинників на замовлення є ідеальним рішенням для виробників та власників бізнесу, які хочуть бути впевненими, що їх продукт буде доставлено у безпечній упаковці.

Час — це дуже цінний ресурс, і власники бізнесу добре про це знають. Кожна хвилина, витрачена на організацію, планування та виконання замовлення, дуже важлива. Від належного керування часом залежить успіх підприємства. Тому вибір надійного партнера для вироблення пакування – завжди відповідальне завдання, оскільки допомагає налагодити процеси та скоротити час на виконання замовлень. 

Що таке коробка для годинників на замовлення?

Для власників бізнесу – це коробка для пакування та зберігання годинників, яка має необхідні розміри та брендований дизайн. Така коробка може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як дерево, шкіра, метал або пластик, і містити символіку бренду. Наприклад, логотип та слоган компанії.

Переваги коробки для годинників на замовлення

 1. Оригінальність та унікальність. Коробки для часів на замовлення виготовляються виключно під конкретного клієнта, з урахуванням його потреб та побажань.
 2. Надійність. Коробки на замовлення виготовляються з якісних матеріалів, які забезпечують надійний захист вашого товару.
 3. Індивідуальний дизайн: Паковання для годинників на замовлення завжди має індивідуальний дизайн, що відповідає фірмовому стилю бренду та допомагає йому залучити більше клієнтів.
 4. Підвищення цінності товару. Коробка для годинників на замовлення збільшує цінність товару в очах покупців, адже вона свідчить про турботу про покупця та професійний підхід до бізнесу.
 5. Зручність зберігання. Таке паковання можна зберігати окремо, чи з товаром всередині, зменшуючи ризик його пошкодження.
 6. Реклама бренду. Коробки для часів на замовлення зазвичай містять логотип бренду, що сприяє підвищенню уваги до компанії та її продукції.
 7. Маркетинговий інструмент. Коробки для годинників на замовлення можна використовувати як ефективний маркетинговий інструмент, щоб залучити нових клієнтів та збільшити продажі.

Таким чином, коробки для годинників на замовлення є важливим елементом бізнесу, який може допомогти збільшити продажі, залучити нових клієнтів та підвищити цінність товару в очах покупців.

Закажите упаковку прямо сейчас

Оставьте Ваши контактные данные
и наши менеджеры оперативно свяжутся с Вами