Набір подарункових коробок “Золотий Вік”

На замовлення ювелірної мережі “Золотий вік” виготовили наступний сет: набір подарункових коробок для комплекту виробів зі срібла або золота й теку для подарункового сертифікату.

Оскільки це була велика  партія, для покрівельного покриття обрали крейдований папір, для якого виконали  повноцінний офсетний друк. Таким чином у нас вийшло одночасно знизити вартість  та покращити  презентаційність виробу.

Подарункові ювелірні коробки повинні мати багатий вигляд, тому застосували матове ламінування, від чого поверхня набула благородності, а колір став не яскравим, але глибоким, з акцентом стриманої розкоші. У той же час матове ламінування збільшує термін служби виробу з картону, а також зменшує їх зношеність та стирання.

Палітурний картон 1,5 мм надає коробкам достатню міцність та виглядають тонкими та вишуканими.

Якщо ви є виробниками товарів, які продаєте комплектом, ми можемо для них виготовити набір картонних коробок будь-якого різновиду. Також можливе виготовлення окремого набору коробок без прив’язки до конкретного товару — тобто набір можна самостійно використовувати як для сувенір, так і для презентів.

ДЕТАЛІ:

 • 55х55х35 мм
  65х65х38 мм
  145х50х20 мм
  130х30х10 мм
 • Палітурний картон 1,5 мм
 • Крейдований папір 
 • Повнокольоровий офсетний друк 
 • Матова ламінація

Закажите упаковку прямо сейчас

Оставьте Ваши контактные данные
и наши менеджеры оперативно свяжутся с Вами