Паперовий міні пакет з логотипом

Нанести логотип компанії на паперовий міні пакет — відмінне рішення зробити бренд впізнаваним. Брендовані паперові пакети на замовлення підходять для сувенірної продукції на корпоративних заходах або в якості альтернативи ювелірним коробочкам.

Брендовані пакети передають логотип компанії  безпосередньо в руки  клієнтів, таким чином завдяки невеликій затраті максимально підвищується впізнаваність. 

Пакети виготовлені з матового крейдованого паперу 250 гр/м кв, завдяки чому вони до певного ступеня захищені від впливу вологи. 

Використовувалася технологія висікання та фальцесклеювання, логотип нанесення за допомогою  офсетного друку — таким чином  вдалось досягти відмінної якості пакетів не дивлячись на невеликі затрати.

Матова ламінація надає виробу додаткової жорсткості та стійкості до розривів, одночасно покращуючи його презентаційні якості.

З великими та  середніми тиражами міні пакет, за допомогою невисокої вартості та естетично вигідному зовнішньому вигляді є найбільш бюджетним рішенням підвищити впізнаваність бренду.

ДЕТАЛІ:

  • 60х35х90 мм
  • Матовий крейдований папір 250 гр/м кв.
  • Логотип — офсетний друк
  • Матова ламінація
  • Висічка, фальцесклеювання

Закажите упаковку прямо сейчас

Оставьте Ваши контактные данные
и наши менеджеры оперативно свяжутся с Вами