Ювелірна коробка на магнітах

Стильні та елегантні ювелірні коробки на магнітах, призначені для каблучок, сережок, підвісок та інших дрібних коштовностей.

Ювелірна коробка виконана з щільного палітурного картону, товщиною 1,5 мм. Вона достатньо міцна та  може використовуватися як ювелірний футляр, так і в якості  подарункового пакування. 

Для покрівельного матеріалу використовується дизайнерський папір Ispira Saggezza, з ефектом Soft Touch. Таке рішення дозволяє надати виробу вишуканий презентаційний вигляд, одночасно підсилюючи його міцність та стійкість до ушкоджень.

Дно виготовляємо з дизайнерського картону міцністю  270 гр/м кв., а для ложементу обрали поролон, що  дубльований еко-шкірою,завдяки цьому коробка для ювелірних прикрас зможе надійно фіксувати довірені їй скарби. 

Кришка коробки фіксується за допомогою магнітів.

Логотип та напис виконані за допомогою технології гарячого тиснення білою матовою фольгою, що дуже ефектно виглядає на чорній кришці подарункових ювелірних коробок. Колір та фактура матеріалу вибираються замовником. 

Для великих тиражів можливий офсетний друк.

Купити цю ювелірну коробку у Вас не вийде, тому що, ми робимо її  на замовлення. Для CHRONICLES, українського виробника намистинок з українського бурштину, з унікальною технологією мікрорізьблення по каменю.

Але ми завжди можемо зробити для Вас ювелірну коробку на замовлення з вашим логотипом і у  ваших фірмових кольорах.

ДЕТАЛІ:

  • 50х50х35 мм
  • Палітурний картон  1,5 мм
  • Кришка — дизайнерський папір Ispira Saggezza
  • Дно — дизайнерський картон 270 гр/м кв.
  • Фіксація кришки магнітами
  • Гаряче тиснення фольгою (White matt)
  • Ложемент — поролон 20 мм, що дубльований кремовою еко-шкірою з тисненням «рустика»

Закажите упаковку прямо сейчас

Оставьте Ваши контактные данные
и наши менеджеры оперативно свяжутся с Вами