Фабрика упаковки «МитраПак»

Наша специализация — производство твердой картонной упаковки для
разнообразной продукции премиум-сегмента, а также подарочной упаковки.

Наши технологии

Следование западным тенденциям, интеграция новых технологий в производство. Внедрение инновационных решений, всё что бы воплотить идею о упаковке в жизнь.

Коробки
из переплетного картона

Твердая картонная упаковка — специально для товаров премиум-класса

Складные и самосборные
коробки

Упаковка из целлюлозного и макулатурного картона — удобная и недорогая

Пакеты
из бумаги и картона

Большой выбор пакетов из бумаги и картона, уникальные дизайны

Упаковка для
ювелирных изделий

Готовые решения для
Вашего ювелирного бизнеса

Закажите упаковку прямо сейчас

Оставьте Ваши контактные данные
и наши менеджеры оперативно свяжутся с Вами
  Наши работы

  Производство и конструирование индивидуальной упаковки наше призвание. Мы создаем для Вас уникальный продукт по вашим требованиям и пожеланиям , который подчеркивает ценность вашего товара.

  Коробка-пенал

  Коробка крышка-дно

  Шубер для книг

  Отзывы наших клиентов

  Ознакомьтесь с оценкой нашей продукции благодаря искренним отзывам наших клиентов

  Наши партнёры

  Новейшее высокотехнологичное оборудование и команда профессионалов дают нам возможность производить упаковку любой сложности, что способствуют качественному сотрудничеству с другими компаниями

   


  Чому паперові пакети замовляють саме у нас

  Перевага МітраПак в тому, що до вашого пакету, ми зможемо виготовити ще й коробочки. До того ж ми використовуємо для комплекту (паперовий пакет + картонна коробка з палітурного картону) ідентичні матеріали! В результаті отримуємо єдиний стиль для всього комплексу вашої фірмової упакови.

  Які матеріали та технології ми використовуємо при виготовленні паперових пакетів

  • Пакет паперовий ламінований, з повнокольоровим друком на пакетах або з фірмовим сумішевим кольором (пантоном). А якщо при цьому ви додатково замовляєте упакову чи коробку, колір буде збігатися на 100%. З картонним пакетом – також.
  • Пакет з дизайнерського паперу, тонованого в масі, з різними фактурами. При виготовленні коробки для вашої продукції ми використовуємо такий самий папір і того ж виробника.
  • Як варіанти обробки ми пропонуємо тиснення фольгою, фрагментарний об’ємний лак, ламінацію софт тач, шовкотрафарет. Якщо ми виробляємо пакет і упакову одноразово, то можемо запропонувати найнижчу ціну.
  • Ручки пакетів – шнур та стрічки різних кольорів.

  Тиражі

  • Короткі тиражі – стартують від 300 екземплярів. Рекомендується використання дизайнерських паперів і таких способів обробки як тиснення фольгою, фрагментарний лак, шовкотрафаретний друк на пакетах.
  • Середні тиражі – від 1000 екземплярів. Застосовуються матеріали як і для дрібних тиражів. Але вже економічно вигідно використовувати повнокольоровий офсетний друк і ламінування як спосіб обробки. Це дозволяє використовувати фірмові кольори та повнокольорові сюжети в дизайні.
  • Довгі тиражі – від 3000 екземплярів. Основні матеріали та технології – крейдований папір і ламінація для обробки, повнокольоровий офсетний друк.

  Висока якість

  Наші клієнти, в тому числі і ювелірні компанії, навчили нас дуже відповідально ставитися до виготовлення коробочок. Якість виробництва паперових пакетів ми тримаємо на такому ж високому рівні.

  Ціна

  Розрахунок тиражу – це рівняння з декількома невідомими:

  • кількість,
  • використовувані матеріали,
  • варіанти обробки.

  Тому кожен тираж ми вважаємо індивідуально.