Логотип —найважливіший елемент для ідентифікації вашого пакування!
Звичайно файли логотипів надаються у векторному форматі.
Основні формати:
Portable Document Format (PDF)
Adobe Illustrator (AI)
Encapsulated PostScript (EPS)
CorelDraw (CDR)
Scalable Vector Graphics (SVG)
Зображення в таких файлах зберігається у вигляді елементарних геометричних фігур.
Та цінністю таких форматів є — об’єкти легко маштабуються, без погіршення якості при збільшенні. Також об’єкти у файлах легко перемальовуються в будь-які кольори, просто редагуються та видозмінюються. Крім того, такі файли мають невеликий розмір та легко переводяться в растровий формат, чого не скажеш про зворотну операцію.
Потрібно також розуміти, що розміщуючи растровий елемент у векторний файл та, записуючи його у векторному форматі, коректного файлу, що придатний для подальшого його поліграфічного відтворення з високою вірогідністю ви не отримаєте. Растровий фрагмент логотипу, потрапляє до векторного файлу як контейнер, а властивостей своїх не змінює. Але ж попередньо він ще може бути неправильною кольоровою моделлю. Наприклад, RGB. Так і роздільність може страждати — бути меншою 300 точок на дюйм. Тому, потрібно буде перевірити його роздільність для актуального розміру (300 точок на 1 дюйм) та кольорову модель (CMYK+Pantone).
Існують певні технічні вимоги до зображення логотипів в таких файлах, які на них накладають певні технології.
Друк логотипу офсетним способом. Це сьогодні, мабуть, найпростіший варіант. Як я писав вище — на 99% достатньо перевірити роздільність файлу та кольорову модель. Все інше буде залежати від майстерності друківника. І потрібно пам’ятати, що мінімальний діаметр точки, з якої складається друковане офсетне зображення — 7-8 мікрон. Не робіть елементи логотипу меншими цього розміру.
Гаряче тиснення фольгою, шовкотрафарет, УФ-лак:
1. Тонкі лінії повинні бути не менше 0,3 мм завтовшки.
2. Пробільні елементи повинні бути не менше 0,4 мм.
3. Вимоги суворіші до покрівельних матеріалів, що використовуються зі зміненою структурою (фактура льон, верже, пісок та інші). Мінімум — 0,4 мм. Не гарантується досягнення ідеального результату, зміщуючи тонкі лінії та пробіли з розмірами, що межують з граничними. Також можливо недодруківка або залипання, поєднуючи тонкі лінії з великими масивними (що називаються плашками), що для логотипу неприпустимо. Логотип повинен бути ідеальним!
Наші роботи
[woopspro_products_slider stock_status=’instock’ slide_to_show_for_mobile=’2′ slide_to_scroll_for_mobile=’2′ slide_to_show_for_tablet=’3′ slide_to_scroll_for_tablet=’3′]